Wyszukiwanie zaawansowane
we found 0 results
Your search results

Dni otwarte inwestycji

Dodane przez admin dnia 29 lipca 2019
| 0

Poszukiwanie i zakup mieszkania jest procesem trudnym i długotrwałym, podczas którego oglądniemy wiele mieszkań zanim znajdziemy odpowiadającą nam nieruchomość. Jednym ze sposobów oglądania mieszkań, najczęściej z rynku pierwotnego, są tak zwane dni otwarte, które w Polsce organizowane są od niedawna. Jak one przebiegają i jakie są ich zalety?

Zalety

Zaletą dla inwestora podczas przeprowadzania dni otwartych jest możliwość szybszej sprzedaży nieruchomości. Oferują oni rozmowy z przedstawicielami firmy deweloperskiej, dzięki czemu klient może pozyskać informacje bezpośrednio u dewelopera. Ponadto inwestorzy starają się jak najbardziej ułatwić zakup mieszkania dzięki obecności architektów i doradców kredytowych na dniach otwartych, którzy pomogą klientom rozwiać wszelkie wątpliwości. Ponadto podczas dni otwartych potencjalni klienci mogą poznać przyszłych sąsiadów i otoczenie nieruchomości, co nie jest widoczne na wizualizacjach udostępnianych przez dewelopera.

Organizacja

Dobrze zorganizowane dni otwarte powinny odbywać się w odpowiednim czasie i mieć odpowiednią formę. Najlepiej organizować je podczas ciepłych, wiosennych lub letnich weekendów, kiedy większość klientów może przyjechać i obejrzeć inwestycję. Powinny one odbywać się w luźnej atmosferze, aby dać klientom i przedstawicielom możliwość integracji. Odpowiednią formą dni otwartych może być grill lub piknik w dobrej, domowej atmosferze. Powinien być on poprzedzony zwiedzaniem nieruchomości i pokazanie jej obecnego stanu. Jeśli nieruchomość jest już niemal ukończona to takie dni otwarte mogą być ostatnią okazją na oglądnięcie i na zakup mieszkania w danej inwestycji, dlatego warto udać się na takie dni otwarte.

Compare Listings