Wyszukiwanie zaawansowane
we found 0 results
Your search results

Jak wygląda dobra stancja?

Dodane przez admin dnia 25 listopada 2019
| 0

Wynajmowanie pokoju lub mieszkania dla studentów jest bardzo opłacalne w czasie roku akademickiego. Jednak taki pokój i mieszkanie musi posiadać odpowiednie wyposażenie aby było dla studenta funkcjonalne. Co powinno znaleźć się na stancji aby nasza nieruchomość cieszyła się zainteresowaniem studentów?

Pokój i kuchnia

Elementami, które muszą znaleźć się na stancji są zdecydowanie łóżko, biurko i szafa do przechowywania ubrań. Jest to minimalne wyposażenie, które powinno być na każdej stancji. Ważne jest również odpowiednie wyposażenie kuchni, do którego zalicza się płyta grzejna, pojemnik na śmieci, zlew i szereg akcesoriów, do których zalicza się sztućce, patelnię, garnki, deska do krojenia i suszarka na naczynia. Oprócz takiego wyposażenia ważne jest również wyposażenie dodatkowe.

Akcesoria w mieszkaniu

Na stancji powinno znaleźć się kilka rodzajów akcesoriów, które bardzo często są niezbędne w codziennym życiu studenta. Jednym z takich akcesoriów jest przedłużacz, do którego student może podłączyć ładowarkę do telefonu, laptopa i innych sprzętów. Ważny jest również odkurzacz, który pozwoli posprzątać mieszkanie na co dzień a także po większych imprezach. Przydatna może okazać się pralka, bo na początku student może wozić pranie do domu, ale na dłuższą metę jest to uciążliwe.

Compare Listings