Wyszukiwanie zaawansowane
we found 0 results
Your search results

Jak wygląda dobra stancja?

Dodane przez admin dnia 25 listopada 2019
| 0

Wynajmowanie pokoju lub mieszkania dla studentów jest bardzo opłacalne w czasie roku akademickiego. Jednak taki pokój i mieszkanie musi posiadać odpowiednie wyposażenie aby było dla studenta funkcjonalne. Co powinno znaleźć się na stancji aby nasza nieruchomość cieszyła się zainteresowaniem studentów?

Pokój i kuchnia

Elementami, które muszą znaleźć się na stancji są zdecydowanie łóżko, biurko i szafa do przechowywania ubrań. Jest to minimalne wyposażenie, które powinno być na każdej stancji. Ważne jest również odpowiednie wyposażenie kuchni, do którego zalicza się płyta grzejna, pojemnik na śmieci, zlew i szereg akcesoriów, do których zalicza się sztućce, patelnię, garnki, deska do krojenia i suszarka na naczynia. Oprócz takiego wyposażenia ważne jest również wyposażenie dodatkowe.

Akcesoria w mieszkaniu

Na stancji powinno znaleźć się kilka rodzajów akcesoriów, które bardzo często są niezbędne w codziennym życiu studenta. Jednym z takich akcesoriów jest przedłużacz, do którego student może podłączyć ładowarkę do telefonu, laptopa i innych sprzętów. Ważny jest również odkurzacz, który pozwoli posprzątać mieszkanie na co dzień a także po większych imprezach. Przydatna może okazać się pralka, bo na początku student może wozić pranie do domu, ale na dłuższą metę jest to uciążliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany

Compare Listings