Wyszukiwanie zaawansowane
we found 0 results
Your search results

Jak wygląda dobre ogłoszenie sprzedaży nieruchomości?

Dodane przez admin dnia 18 września 2019
| 0

Sprzedaż nieruchomości nie jest sprawą prostą jeśli zabieramy się do tego samodzielnie, szczególnie jeśli robimy to pierwszy raz. Tworzenie ogłoszenia sprzedaży nieruchomości nie jest proste, gdyż jeśli ma ono być widoczne to muszą być w nim zawarte odpowiednie elementy. Jak wygląda dobre ogłoszenie?

Multimedia

Pierwszym ważnym elementem ogłoszenia sprzedaży nieruchomości są zdjęcia, które mają na celu przyciągnięcie uwagi kupującego. Powinny one być wykonane po posprzątaniu nieruchomości w świetle dziennym przy optymalnym ustawieniu aparatu. Warto dodać również inne multimedia, jak na przykład krótki film wideo lub bardziej zaawansowane wirtualne spacery nawet materiały VR, które mogą byc dodatkiem przyciągającym niektórych klientów.

Informacje o nieruchomości

Najważniejsze w ogłoszeniu sprzedaży nieruchomości jest odpowiedni opis, w którym powinny się znaleźć wszystkie ważne informacje. Jeśli nie jesteśmy pewni jak to zrobić to warto skorzystać z usług biura nieruchomości. Jeśli jednak chcemy samodzielnie wypełnić ogłoszenie to należy wypełnić wszystkie pola dotyczące nieruchomości w serwisie ogłoszeniowym. Ponadto ważne jest podanie lokalizacji, gdyż wiele osób używa map do znalezienia interesujących nieruchomości. Ostatnim ważnym elementem jest opis nieruchomości, które powinno być atrakcyjnie przedstawione, jednak wszystkie informacje powinny być zgodne z prawdą.

Compare Listings