Wyszukiwanie zaawansowane
we found 0 results
Your search results

Niskobudżetowa łazienka

Dodane przez admin dnia 13 listopada 2019
| 0

Choć łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu to nie zawsze mamy dużą ilość środków na jej wykończenie i wyposażenie. Jednak łazienka z ograniczonym budżetem może być nie tylko funkcjonalna ale i estetyczna jeśli będziemy ją aranżować z pomysłem.

Wykończenie, meble i dodatki

Pierwszym elementem o który należy zadbać są ściany i podłogi, które najczęściej wykańcza się za pomocą płytek. W przypadku ograniczonego budżetu najlepiej wykafelkować miejsca koło wanny lub prysznica, a resztę ścian i sufitu pomalować specjalną farbą do łazienek. Kolejnym elementem są meble i dodatki, które przy ograniczonym budżecie powinny ograniczyć się jedynie do szafki pod zlew i niezbędnego minimum, które pozwoli przechować wszystkie kosmetyki, środki czystości i tym podobne.

Armatura

Dla funkcjonalności łazienki najważniejsza jest odpowiednia armatura, która w przypadku ograniczonego budżetu nie będzie miała dodatkowych funkcjonalności. Najlepiej zdecydować się na tradycyjne modele armatury, gdyż nowocześnie wyglądające modele są często droższe. Należy zdecydować się na wannę lub prysznic, nie na oba. Jeśli chcemy mieć możliwość zarówno kąpieli w wannie jak i brania prysznica to warto zakupić specjalne zasłony prysznicowe do wanny.

Compare Listings