Wyszukiwanie zaawansowane
we found 0 results
Your search results

Podstawy Home Stagingu

Dodane przez admin dnia 28 maja 2019
| 0

Sprzedaż nieruchomości wiąże się z wieloma wydatkami oraz przygotowaniami, dzięki którym chcemy jak najszybciej znaleźć kupca. Coraz bardziej popularny staje się Home Staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Na czym polega ten proces?

Zalety

Home Staging w Polsce pojawił się niedawno ale jego użytkownicy są bardzo zadowoleni z efektów tego procesu. Właściwa inscenizacja nieruchomości może sprawić że znacznie przyspieszymy transakcję i podniesiemy wartość nieruchomości nawet o kilkanaście procent. Dzieje się tak ponieważ kupujący bardzo często kierują się emocjami podczas kupna nieruchomości a właściwa inscenizacja pozwala na zrobienie bardzo dobrego pierwszego wrażenia.

Koszt

Profesjonalna stylizacja nieruchomości jest inwestycją, która ma na celu przyspieszenie sprzedaży nieruchomości. Home Staging powinien być opłacalny, więc działania i zmiany są mocno zależne od stanu danej nieruchomości, jej wyglądu oraz ceny jaką sprzedający chce osiągnąć. Niektórzy właściciele bagatelizują inscenizację nieruchomości, uznając że jest to w gestii przyszłego kupca. Jest to błąd, gdyż powoduje to długie oczekiwanie na kupca i redukcję ceny nieruchomości.

Podsumowując

Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży pozwoli na szybsze znalezienie kupca i sprzedaż po wyższej cenie. Inwestycja w aranżację wnętrza pozwoli na szybszą sprzedaż i zwrot kosztów.

Compare Listings